Продавець БіоХата™ - побутові єкологічні товари, Septifos, NeoBac, Sanidenn розвиває свій бізнес на Prom.ua 14 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
863 відгуків
promo_banner

Сепаратор жиру, жировловлювачі

Що таке сепаратор жиру, жировловлювач?

 

Жировловлювач - це обладнання, яке застосовується в очищенні стічних вод від жиру. Також таке обладнання називають жироуловителем або сепаратором жиру.

Часто в стоках у підприємств містяться крохмаль, масла і жири у великій кількості, з-за чого ці жирові відкладення залишаються на стінках каналізаційних труб, зменшуючи прохідність води, збільшуючи можливість виникнення засмічень, а ті речовини, які входять до складу забруднень, збільшують корозію металу.

Жировловлювачі ще сприяють поліпшення складу води, яка після проходження системи очищення виявляється у водоймах, річках і озерах.

У конструкції жировловлювача є повністю герметичні ємності різного об'єму з ущільнювачами і гідрозатворами, засувки на кришці, які оснащуються перегородками, службовці для уповільнення інтенсивності руху води.

 

Є три види жироуловлювачів:

  1. Механічні. Найпоширеніші і володіють низькою ціною.
  2. Гравітаційні. Схожі на попередній тип, але тільки у них стічні води відстоюються протягом доби, після чого практично всі домішки збираються на поверхні.
  3. Біологічні. Технологія очищення не схожа на інші. У ній застосовуються біопрепарати, які харчуються жиром, перетворюють його в нейтральних осад, що дають відсутність неприємного запаху і легкий спосіб процесу очищення.

Також розрізняються за типом використовуваних матеріалів: склопластикові, пластикові і з нержавіючої сталі.

Процес очищення води в механічному жироуловителе виглядає наступним чином: протягом уповільнення стічних вод, вони охолоджуються, що призводить до появи осаду і появи жирів на поверхні, після чого їх прибирають за допомогою лопатки або патрубка. При виведенні жирів використовується також фільтри і хімічні засоби.

На великих підприємствах у жироуловлювачів одна мета - очищати значні обсяги стоків. І вони з цією метою добре справляються, благо великі жировловлювачі можуть пропускати більше двох кубометрів стоків на годину. Але також жировловлювачі застосовуються і в побуті, з-за маленького розміру, їх можна встановити навіть під раковиною.

Процес інсталяції досить-таки простий. Спочатку вибирають місце установки, залежне від моделі обладнання. Після чого підключають шланг зливу мийки, обробивши його силіконовим герметиком. Перевіряють герметичній конструкції моделі, залив в неї воду. І жировловлювач готовий до роботи.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner